W czym mogę Ci pomóc

Pomogę, jeśli masz trudności w budowaniu relacji z innymi ludźmi, albo w odnalezieniu się w nowym otoczeniu: w pracy, szkole, mieście itp. Kiedy cierpisz z powodu fobii, lęków, nadmiernego stresu, i wynikającego z tego nieprzemijającego zmęczenia, czujesz wypalenie zawodowe, albo masz niskie poczucie własnej wartości.

Zapraszam osoby zmagające się z depresją, dystymią oraz okresowymi napadami smutku.

Zapraszam tych, którzy cierpią po stracie: bliskiej osoby, dziecka, pracy lub zdrowia, również pozycji społecznej, małżeństwa / związku. To bolesne odczucia, które da się przezwyciężyć.

Oferuję pomoc w pokonywaniu trudności z przebaczeniem i pojednaniem z ważnymi dla Ciebie osobami. Przejdę z Tobą przez kryzys tożsamości, wieku średniego, egzystencjalny. Wiem co zrobić, kiedy ogarnie Cię pustka samotności i izolacji albo kiedy znajdziesz się w sytuacji konfliktu w pracy, szkole czy też w rodzinie.

Jeśli masz ochotę zmienić coś w życiu, ale nie wiesz co i jak, bądź boisz się zmiany – także masz powód, by ze mną porozmawiać. Pomogę, kiedy Twoje życie straciło sens, kiedy dotykają Cię wątpliwości, w jakim kierunku powinno się toczyć.

Pomagam osobom dorosłym, młodym pełnoletnim, w ramach terapii indywidualnej i parom, rodzinom w sytuacji rozwodu, rodzicom nastolatków, osobom LGBT oraz ich rodzinom. Udzielam konsultacji i prowadzę spotkania psychoedukacyjne. Pracuję również z osobami nastawionymi na rozwój osobisty oraz lepsze poznanie siebie.

Pracuję w modelu Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej

Model Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej został stworzony w latach 60 przez Nossrata Peseschkiana. Bazuje na podejściach: psychodynamicznym, poznawczo-behawioralnym i humanistycznym. Szkoła ta dostrzega wyjątkowość każdego człowieka, dlatego każdy proces terapeutyczny dostosowany jest do potrzeb poszczególnej osoby. Jej jądrem, wyróżniającym go spośród innych form psychoterapii jest koncentracja w procesie leczenia na zasobach psychologicznych człowieka. To co nam dane w całości, to positum – obok cierpienia i podatności na choroby, każdy z nas ma odpowiednie zasoby i zdolność do rozwoju i aktywnego wspierania procesu leczenia. Jako psychoterapeuta pozytywny aktywnie towarzyszę swoim pacjentom w procesie leczenia. W swojej pracy kieruję się zasadą nadziei a także na całościowym spojrzeniu na funkcjonowanie człowieka. Etyka w pracy terapeuty jest dla mnie bardzo ważna, dlatego swoją pracę superwizuję u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego we Wrocławiu